Meklēt
Aizvēr meklēšanu

BUJ

Meklē atbildi uz savu jautājumu, bet ja neatradi, tad uzraksti to mums šeit

Cik ilgi jāievelkas tējai?

Tējai ievilkšanās laiks ir norādīts uz iepakojums. Parasti tas ir no 15 līdz 20 minūtēm. Koku mizām ir ilgāks laiks.

Pulverus var lietot uzdzerot siltu ūdeni, uzkaisot biezpienam, putrām, salātiem un pievienot smūtijiem, kefīram.

Sīrupa lietošanas daudzums norādīts uz etiķetes. Sīrupu var lietot vienu tējkaroti vai vienu ēdamkaroti. Bērniem līdz 12 gadiem – viena tējkarote trīs reizes dienā. Pieaugušie var lietot pa vienai ēdamkarotei trīs reizes dienā. Tomēr vienmēr ir jāseko līdz organisma reakcijai un pašsajūtai.

Preces tiek piegādātas 3 darba dienu laikā, pēc tam, kad ir saņemts maksājums pilnā apjomā.

Jā. Rēķins tiek automātiski izveidots uzreiz pēc pasūtījuma izpildes un nosūtīts uz pasūtījuma noformēšanas laikā norādīto e-pasta adresi.

Preču pasūtīšana pa tālruni nav iespējama. Preces var pasūtīt tikai tiešsaistē interneta veikalā.

Sazinieties ar mums pa e-pastu dastea@dastea.lv

Parasti Jūsu pasūtījums Jūs sasniedz 1- 6 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas un apstrādes. Taču ja 10 darbadienu laikā Jūs neesat saņēmis savu pasūtījumu, lūdzu sazinieties ar mums.

Ja atverot iepakojumu, prece ir bojāta (piemēram, augu valsts produkts ir bojāts (pelējums), lūdzu uzņemiet foto, lai varam atrāk atrisināt situāciju. Nekavējoties, tajā pašā dienā jāsazinās ar Pārdevēju zvanot uz noteikumos norādīto kontattālruni vai rakstot dastea@dastea.lv. Ja augu valsts izcelsmes produkta bojājums tiek atklāts vēlāk, tad par to atbild Pircējs, jo iespējams, ka iegādātais produkts uzglabāts neatbilstoši produkta marķējumā norādītajam.

Neatradi atbildi? Jautā!

Mēs izmantojam sīkdatnes lai uzlabotu Tavu pieredzi mūsu mājaslapā. Turpinot izmantot mūsu mājaslapu Tu piekrīti sīkdatnēm. Uzzināt vairāk