Meklēt
Aizvēr meklēšanu

Par mums

Dastea zīmols darbojas kopš 2019. gada un tā pamatā ir patiesa mīlestība pret dabu un visu ko tā mums sniedz, māca un dāvina.

Mūsu produkti no paša apstrādes procesa sākuma tiek ievākti ar lielu uzmanību un rūpību, katrs tā apstrādes un sagatavošanas posms tiek īpaši uzraudzīts, lai pie mūsu klienta nonāktu tīrs, kvalitatīvs ar mīlestību un degsmi radīts produkts.

Zināšanas par augiem un to ietekmi uz cilvēku mantojumā atstājušas dzimtas sievas un jau kopš agras bērnības ir vākti augi, pētīti un analizēti un eksperimentēts ar dažādiem augiem un to iedarbību.

Daba spēj dot cilvēkam ļoti daudz un tāpēc zināšanas jānodot tālāk nākamajām paaudzēm un tās nu ir iedzīvinātas zīmolā Dastea.

Visi augi tiek ievākti tikai Latvijā. Ievāktie augi tiek kaltēti speciāli šim nolūkam izgatavotās žavētavās. Katrs augs tiek apstrādāts ar rokām pēc tam sasvērts un noformēts, lai priecētu mūsu klientu acis un būtu palīgs veselības uzturēšanā un uzlabošanā.

Mēs izmantojam sīkdatnes lai uzlabotu Tavu pieredzi mūsu mājaslapā. Turpinot izmantot mūsu mājaslapu Tu piekrīti sīkdatnēm. Uzzināt vairāk