Par mums

Dastea kā zīmols ir pavisam jauns un darbojas kopš 2019. gada un tā pamatā ir patiesa mīlestība pret dabu un visu ko tā mums sniedz, māca un dāvina.

Zināšanas par augiem un to ietekmi uz cilvēku Didža mammai Astrīdai mantojumā atstājušas dzimtas sievas un jau kopš agras bērnības Astrīda ir vākusi augus, pētījusi, analizējusi un pati eksperimentējusi ar dažādiem augiem un to iedarbību.

Daba spēj dot cilvēkam ļoti daudz un tāpēc Astrīda savas zināšanas vēlas nodot tālāk nākamjām paaudzēm un tās nu ir iedzīvinātas zīmolā Dastea.

Mūsu filozofija ir koncentrēta uz katra produkta kvalitāti pāri kvantitātei, tāpēc mūsu produkti no paša apstrādes procesa sākuma tiek ievākti ar lielu uzmanību un rūpību, katrs tā apstrādes un sagatavošanas posms tiek īpaši uzraudzīts, lai pie mūsu klienta nonāktu tīrs, kvalitatīvs ar mīlestību un degsmi radīts produkts.

Visi augi tiek ievākti tikai Latvijā.

Ievāktie augi tiek kaltēti speciāli šim nolūkam izgatavotās žavētavās. Katrs augs tiek apstrādāts ar rokām, kādu griežamo instrumentu un uzglabāts papīra iepakojumos vai stikla traukos, pēc tam sasvērts un noformēts, lai priecētu mūsu klientu acis un būtu palīgs veselības uzturēšanā un uzlabošanā. 

Esam pateicīgi tiem cilvēkiem, kuri atļauj savos laukos un mežos ievākt augus un tā pamazām mums veidojas draugu pulciņš – bioloģiskā zemnieku saimniecība “Bajāri” Vaives pagastā, Cēsu novadā, kur iegādājamies medu; viesu nams «Laukmaļi», Glūdas novadā; veikali «ILMA» un «Cukurs». 

Mums svarīgi ir tas, ka vienmēr saņemam ģimenes atbalstu. Didža sievas Anželas vectēvs Ali, kurš dzīvo un saimnieko Cesvaines pusē, mazmeitas ģimenei ir atvēlējis savas pļavas, mežu, kur var rakt pieneņu saknes, ievākt ziedus, koku mizas. Vēl ļoti svarīgi ir tas, ka Anželas vectēvs ir vieds vīrs un viņa padoms vienmēr ir noderīgs.