Jautājumi un atbildes

Biežāk uzdotie jautājumi un saprotamas atbildes! Ja neatradi atbildes uz sev interesējošo jautājumu, lūdzu, sazinies ar mums personīgi!

Pasūtījumus var veikt jebkurā diennakts laikā, atlasot preces interneta veikalā, taču Pasūtījumu apstrādi Dastea veic darba dienās no plkst. 09.00 līdz plkst 16.00. Veicot pasūtījumu citā laikā, tas tiek apstrādāts nākamjā darba dienā.

Pasūtījuma veikšanas kārtība:

a) izvēlies preci

b) pievieno preci iepirkuma grozam

c) aizpildi pasūtījuma formu un nospiediet pogu ”VEIKT PASŪTĪJUMU”

d) pēc pasūtījuma apstiprināšanas Dastea pārstāvis ar Tevi sazināsies par pasūtījuma izpildes laiku un vietu

Piegādi Latvijas robežās nodrošinam ar ”Omniva” pakomātu starpniecību. Omniva pakomātu atrašanās vietu adreses var aplūkot šeit: https://www.omniva.lv/privats/adreses/pakomatu_atrasanas_vietas kā arī pirkuma brīdī iespējams izvēlēties sev tuvāko pakomātu. Piegādes izmaksas tiek noteiktas atbilstoši ”Omniva” noteiktajiem tarifiem.

Papildus preču piegādei ar pakomāta starpniecību, saviem klientiem piedāvājam ierasties pēc sava pasūtījuma personīgi. Preču saņemšana šobrīd iespējama tikai Ulbrokā, pasūtot preci un izvēloties šo saņemšanas veidu Dastea pārstāvis ar Tevi sazināsies un varēsiet vienoties par saņemšanas detaļām.

Esam atvērti dažāda veida sadarbībai, uzraksti mums vēstuli un lai top!

Jā, Dastea piedāvā īpaši noformētas dāvanas Taviem klientiem, sadarbības partneriem un kolēģiem Ziemassvētkos un citos īpašos brīžos, uzraksti mums vēstuli un lai top!

Jā, aicinām pieteikt degustāciju, kurā vienlaicīgi varēsiet gan nogaršot produktus, gan arī uzzināt par mūsu produktos izmantoto augu veselīgajām īpašībām un pozitīvo iedarbību. Degustācijas grupas lielums vismaz 6 cilvēki. Sazinies ar mums, lai vienotos par konkrētu datumu un laiku!

Protams, Tev ir tiesības atgriest iegādāto preci un saņemt par to samaksāto naudu, ja tā ir izrādījusies brāķis vai ir neatbilstoša. Vairāk par kārtību, kā to izdarīt, lasi Dastea distances līgumā.

Vannošanās daudziem cilvēkiem ir īpašs rituāls. Vannošanās palīdz relaksēties pēc darba dienas; var palīdzēt atjaunot ādu un nostiprinās organisma aizsargspējas, uzlabos vielmaiņu.

Ja vannošanās paredzēta ārstnieciskos nolūkos, tad noteikti jāsaskaņo ar ārstu, lai noteiktu ūdens temperatūru, vannošanās ilgumu.

Vannas maisiņu var lietot dažādi:
– to var piesiet pie ūdenskrāna tā, lai ūdens tek tam tieši virsū
– vannas maisiņu var ielikt tieši vannā, kamēr tā pildās ar ūdeni
– to var ielikt atsevišķā traukā un uzliet max karstu ūdeni, lai ievelkas tāpat kā tēja un tad to pievienot vannai.
Pavisam noteikti nevajag vannas maisiņa sarturu izbērt tieši vannā, jo tad vannošanās process vairs nebūs patīkams. 
Ja ir vēlēšanās tad papildus vannai var pievienot sodu. Ieteicamā ūdens temperatūra vannā ir 36-38 C un peldes ilgums 5-20 minūtes.
Noteikti jāpievērš uzmanība:
– vannas peldes nav vēlamas slimību akūtos periodos
– vannoties nedrīkst vismaz 2 stundas pēc ēšanas
– ieteicams vannoties pirms ēšanas
– vannojoties ūdens nedrīkst nosegt krūšu kurvi, jo tiek apgrūtināta elpošana un negatīvi ietekmēta asinsrite
– pēc vannas noteikti ieteicams atpūsties un izdzert siltu tēju.
Ja nav vannas, tad šos vannas maisiņus tikpat veiksmīgi var izmantot kāju pēdu peldēm. Tad ūdens temperatūru katrs var regulēt pēc savām vēlmēm.